dRamatik şaiR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eqLence . meLankoLi. ....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni sözLer 11

YazarMesaj
queen of the damned
Site yöneticisi
Site yöneticisi
queen of the damned

Yeni sözLer 11 Empty
MesajKonu: Yeni sözLer 11   Yeni sözLer 11 I_icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 12:20 am

Hayatıma bir yalnızlık çöküyor sen uyuyunca, gecenin karanlığında kayboluyorsun usulca, her sabah gözlerimi açtığımda, yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma.

Sen güllere özenme, güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin, sevgi kadar özgürsün

Hasret ve özlem sevdiğinle güzel, karşımdaki senin gibi olunca özel, tut onun elinden yada gönlünden, bak o zaman ayırabiliyor mu ecel

Çölün suya duyduğu özlem bile, Benim sana duyduğum aşkın yanında hiç kalır! Ben sana kavuştuğum gün, Çöller gözyaşlarımla ıslanır...

Şu uzun gibi görünen ama gayet kısa hayat yolunda çare olmasa da ağlamak! Mümkün mü ki ağlamamak...

Ben mavi, Sen gökyüzü.Ben deniz, Sen dalgası.Ben beden, Sen can.Söyle şimdi, Dalgasız deniz, Cansız beden, Sesiz bir Ben olur mu hiç?...

Sen bir güneşsin etrafında bir çok gezegen var. ama unutma ki ben de bir dünyayım ve bir tek bende hayat var !

Kahretsin unutamıyorum ama normaldir,çünkü o benim kalbimle beynim arasında çelik halattan asma köprü kurdu, nice tır konvoyları geçti köprü sallanmadı bile!!!

Huzur içinde ellerimi kavuşturuyor ve bekliyorum,rüzgara,gelgite yada denize aldırmıyorum.Artık zamana yada kadere isyan etmiyorum,bana ait bana gelecek çünkü...

Huzur içinde ellerimi kavuşturuyor ve bekliyorum,rüzgara,gelgite yada denize aldırmıyorum.Artık zamana yada kadere isyan etmiyorum,bana ait bana gelecek çünkü...
http://dramatiksair.yetkinforum.com

Yeni sözLer 11
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni sözLer 10
» Yeni sözLer 12
» Yeni sözLer 13
» Yeni sözLer 14
» Yeni sözLer 15