dRamatik şaiR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eqLence . meLankoLi. ....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sözlerrr....(L)

YazarMesaj
queen of the damned
Site yöneticisi
Site yöneticisi
queen of the damned

Sözlerrr....(L) Empty
MesajKonu: Sözlerrr....(L)   Sözlerrr....(L) I_icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 12:04 am

♥️ Müzikler Şiirler Artık olmaz yıkılan hayallerime çare sadece duygularım kaldı bir tek elimde hayata gülüyorum yinede...

♥️ insan yaşamak için savaşlara girer hayatında, sevmek için kalbine sözler yazar her gece! sen kalbimi yaşayacak kadar mükemmel değilsin hayatımı zehir edicek kadar şerefsizsin.!!!

♥️ Küçük umutlarla baktığım geleceğime şimdi yıkılmış gözlerle bakıyorum senden bir medet ummuyorum hayatımda olma bunu istiyorum!

Yıkıcı Mesajlarine Ağlasada Bu GönüL, unutup Giderim gülüm! sen bak eğlenmene yıkılacaksın sende günün birinde, ozaman görücem seni bende!!!

♥️ Yıkıcı Değil yapıcı Olamaya Çalıştım bu hayatta beni Bir Sen Anlamadın Birde Sevgi bilmeyen kalbin Anlamadı, Günün birinde Anlasanda geç Olucak Ağlıyacaksın...

♥️ unutma beni Kırdığın Sözleri çıldıracaksın gözlerinden yaş dinmeyecek üzülüceksin her gece ozaman Beddualarımla hayatına Çizgi Çekeceğim bunu unutma!
http://dramatiksair.yetkinforum.com

Sözlerrr....(L)
1 sayfadaki 1 sayfası