dRamatik şaiR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eqLence . meLankoLi. ....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni sözLer 4

YazarMesaj
queen of the damned
Site yöneticisi
Site yöneticisi
queen of the damned

Yeni sözLer 4 Empty
MesajKonu: Yeni sözLer 4   Yeni sözLer 4 I_icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 12:13 am

♥️ Yalnızlığım kalıcı Olsada Beddualarım hem Seninle Olucak, O Vicdanın Asla rahat Durmucak geceleri Kabusun Gündüzleri Yürüdüğün Yollarda Lanetin olucam!!!

♥️ Çektim Duygularımı hayatından şimdi git kime istiyorsan ver duygularını sormam neden diye! Ama Unutma Adımı Hatırlıyacaksın Her Hareketinde!

♥️ Yıkıcı Mesajlarine Ağlasada Bu GönüL, unutup Giderim gülüm! sen bak eğlenmene yıkılacaksın sende günün birinde, ozaman görücem seni bende!!!

♥️ Müzikler Şiirler Artık olmaz yıkılan hayallerime çare sadece duygularım kaldı bir tek elimde hayata gülüyorum yinede...

♥️ Küçük umutlarla baktığım geleceğime şimdi yıkılmış gözlerle bakıyorum senden bir medet ummuyorum hayatımda olma bunu istiyorum!

♥️ insan yaşamak için savaşlara girer hayatında, sevmek için kalbine sözler yazar her gece! sen kalbimi yaşayacak kadar mükemmel değilsin hayatımı zehir edicek kadar şerefsizsin.!!!

♥️ Bir Kalbim Vardı umutlar besleyen gözlerim vardı geleceğe inanan şimdi yıkılan umutlarımı topluyorum tek tek! bırak çek git istemiyorum seninle geleceğe yürümek!
http://dramatiksair.yetkinforum.com

Yeni sözLer 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni sözLer 7
» Yeni sözLer 8
» Yeni sözLer 9
» Yeni sözLer 10
» Yeni sözLer 11