dRamatik şaiR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eqLence . meLankoLi. ....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni sözLer..

YazarMesaj
queen of the damned
Site yöneticisi
Site yöneticisi
queen of the damned

Yeni sözLer.. Empty
MesajKonu: Yeni sözLer..   Yeni sözLer.. I_icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 12:07 am

♥️ Başkasını Sevdinde Mutlumu Oldun Gözlerinden Yaşlar eksikmi Oldu? Seni Seveni Değil Seni Kötü Amaçları için Sevenle mutlumu Oldun Şimdi Anladınmı Sevenin Değerini Şerefsiz!

♥️ Sen Artık Kısa Cümlelerimin Sonunda Keşke Olmasaydın Hitabında Cümlelerimsin, Sen Asloında Keşke Olamayacak kadar Aciz Hatırlanmayacak kadar Değersizsin!

♥️ ben Seni Nasıl Sevmişim Şimdi Anlıyorum Kör Olmuşum Seninle Geçirdğim hayata yanıyorum! Zaman Ağlıyor Bana Derlet Çoğalıyor Dünyamda Ama Sana lanetim bitmeyecek Bunu Asla Asla unutma!

♥️ Başkasını Sevdinde Mutlumu Oldun Gözlerinden Yaşlar eksikmi Oldu? Seni Seveni Değil Seni Kötü Amaçları için Sevenle mutlumu Oldun Şimdi Anladınmı Sevenin Değerini Şerefsiz!

♥️ Sen Artık Kısa Cümlelerimin Sonunda Keşke Olmasaydın Hitabında Cümlelerimsin, Sen Asloında Keşke Olamayacak kadar Aciz Hatırlanmayacak kadar Değersizsin!
http://dramatiksair.yetkinforum.com

Yeni sözLer..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni sözLer 2
» Yeni sözLer 3
» Yeni sözLer 4
» Yeni sözLer 5
» Yeni sözLer 6