dRamatik şaiR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eqLence . meLankoLi. ....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni sözLer 5

YazarMesaj
queen of the damned
Site yöneticisi
Site yöneticisi
queen of the damned

Yeni sözLer 5 Empty
MesajKonu: Yeni sözLer 5   Yeni sözLer 5 I_icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 12:18 am

Yalnızlığıma Boyun Büktüm Gidiyorum Kimse gelmesin istemiyorum Sadece Hayat Tutsun Elimden Ben Kendi Hayatımla Giderim Kendi ölümüme..

Yarım Kalmış Bir Aşk bestesiyim Acılı Sözlerimde, Hatırlanması Zor Bir besteyim Melodilerde, Unutulmuş Bir köleyim hayatın Acı Pençesinde..

Tutsak kalmış Kalbim Elerinde Kırma Sevgimi Bile Bile Ben Aşığım Sana Bütün Dertlerimle Bırakma Beni Yalnız Kederimle Sevgilim.

Derdini Yaşadıkça Bağlanıyorum Sana Derdinle bile Mutlu Oluyorum Sen Benim başımın Tacısın Gözüm bebeğisin Sen benim Tatlı dertlerimsin..

Özlüyorum Anıları, Özlüyorum Seninle gezdiğimiz Yolları... Şimdi Hepsi Mazide Kaldı, yaşıyorum Yapayalnız Hayatı.. Hayat benim için Seninle Vardı Sensiz iken yalandı Aşkım..

Bir Gülücüğün yeter benim için Derde Kedere Sen Sev yeter ki beni ben Gülerim Kaderime, Seviyorum Seni Kader Yazmış Seni Gözlerime Kör Oldum Bana Verdiğin tertemiz Sevginle Bir tanem

Bugün Yeniden Güldün Bana yeniden Aşkım Dedin Ya işte benim Dünyam Şimdi Dönmeye Başladı şimdi Dönüyorum hayata Bir tanem Seni Seviyorum..

Bir Ayrılık Değil Bir Yaşam olmak istiyorum Hayatında Bir Anı Değil Anıların Sahibi Olmak istiyorum Ve Bugünün Değil yarınların olmak istiyorum Seninle Bebeğim

Hayata Gözlerimi Yumuyorum Bu gece Ne Sevilen Kaldı kalbimde Nede Seven Bir umut Kaldı Geleceğimde Gidiyorum Umutsuz Günlerime.

Boş Hayatıma Anlam Katmanı istedim, Sadece Adınla Uyanıp Gözlerinle Hayatı Görmek istedim, Ama Sen bunu istemedin

benim Yalnızlığım kendime Sen Sakın üzülme, Seni Düşününce Dünya Renklenir Gözümde, Senin Sayende yaşama Sevincini Tadıyorum Kendimde, Aşkım Seviyorum Seni Sensin Benim Hayata Direncim

Yine Başladı yalnızlığım Soğuk Gecelerde Yine iftiralara yeni Düştük Seninle Sevgilim...

Seni Hiç Olmadığı Kadar Çok Sevdim Bu hayatımda Sen Hep Kaçışları Oynadın Dünyamda ben iSe Hep Seni yakalamaya Çalıştım Garip hayatımda Seviyorum Seni Unutma!

http://dramatiksair.yetkinforum.com

Yeni sözLer 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni sözLer 14
» Yeni sözLer 15
» Yeni sözLer..
» Yeni sözLer 2
» Yeni sözLer 3