dRamatik şaiR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eqLence . meLankoLi. ....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni sözLer 10

YazarMesaj
queen of the damned
Site yöneticisi
Site yöneticisi
queen of the damned

Yeni sözLer 10 Empty
MesajKonu: Yeni sözLer 10   Yeni sözLer 10 I_icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 12:20 am

Yokluğunu bu kadar derinden hissetmeseydim varlığının eşsiz güzelliğini anlayamazdım PAŞAM!

Bir tebessüm kadar güzel. Bir nefes kadar önemlisin..

Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar nede şeytan bir günahı seni beklediğim kadar...

Eğer bir gün kader seni benim kollarımdan alıp bir başkasının kollarına atarsa seni dans ettirecek müzik benim ölüm marşım olacaktır...

yüzümde tebessüm gözlerimde ışık kalbimde güneştin şimdi gittin boğazımda düğüm oldun

Her aynaya baktığında beni hatırla gözlerin yıldızlara takılırsa gözlerimdir sakın unutma.. unutma eğer bir gün avucuna bir yaprak düşerse ellerimdir sakın bırakma..

Bulutların Gözyaşları Pencerene vurduğu bir akşamda gecede hangi hayaller sana uyumayı unutturuyorsa gelecekte onları yaşatsın.

Kalbe yazılan yazı silinmiyor, sildim desende bir iz kalıyor, senden kalan anılar aklıma geldiğinde, kalbimde uyuyan dev uykudan kalkıyor.

Hasret yağıyor bu gün sokaklara, resmin var sanki göz kapaklarımda, ne zaman gözlerimi kapasam seni görüyorum karşımsa.

Hiç zorlanmamıştım kalbimden gelen sesi kelimelere çevirmekte, içimdeki duygulara hakim olamıyorum nedense, sana söylemek istediğim bir söz var ama, korkum engel oluyor sözlerime.

Gecemi aydınlatan ay gibisin ve ben mehtabında elimde kadeh, kalbimde yanan ateşi söndürmeye çalışıyorum, bu ateş beni öyle sarmış ki, ne yapsam söndüremiyorum.

Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya
http://dramatiksair.yetkinforum.com

Yeni sözLer 10
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni sözLer 3
» Yeni sözLer 4
» Yeni sözLer 5
» Yeni sözLer 6
» Yeni sözLer 7