dRamatik şaiR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eqLence . meLankoLi. ....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni sözLer 8

YazarMesaj
queen of the damned
Site yöneticisi
Site yöneticisi
queen of the damned

Yeni sözLer 8 Empty
MesajKonu: Yeni sözLer 8   Yeni sözLer 8 I_icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 12:19 am

Bir Günümü Değil Her Günümü Hayatına Eklemek istiyorum Sadece Seni Değil Hayatını da Hayatımda istiyorum Aşkım!

Bir Sıcak Gülüşün Yeter Bana, Hayat verir Buz tutmuş Sevdama Güneşim Benim.

Sigaramın Dumanında Beliriyor Güzelliğin her içime Çektiğimde içime işliyor Asi Sevgin..

Küçük Hayallerimin Büyük İdealisin, Sen Benim Yaşama Hevesimsin Sevgilim
Bir gün beni arayacaksın arkadaşlarına soracaksın sana tuhaf bakacaklar o anda ezan sesi duyacaksın o ezan değil sela diyecekler bir gül arayacaksın ama bulamayacaksın çünkü mevsim SONBAHAR...

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil ; özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

Bir insana verilebilecek en güzel armağan yürektir ve bir insanı sevebilmek dostum inan yürek işidir.

Gözlerim gözlerini göremese de ellerim ellerini tutmasa da yokluğun her gece kalbimden vursa da sana aşığım ya oda yeter bana...

Sarı giyer güneş olursun.Mavi giyer deniz olursun. Siyah giyer matem olursun.Kim bilir belki bir gün beyaz giyer benim olursun.

Sev seni seveni hak ile yeksan ise sevme seni sevmeyeni mısıra sultan ise..

Sevgisiz Bir Hayat Oksijensiz Bir Nefes Almaya Benzer.Sevgisiz Bir Yaşam Kuru Bir Çölde Cayır Cayır Yanmaya Benzer.Aşksız Bir Direnişte Umutsuzca Direnmeye Benzer..

Kimi rüyalar görülmeye değer kimi ise yaşanmaya
sen benim gördüğüm ve bitmesin diye yaşattığım
en tatlı gerçek rüyamsın...
http://dramatiksair.yetkinforum.com

Yeni sözLer 8
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni sözLer..
» Yeni sözLer 2
» Yeni sözLer 3
» Yeni sözLer 4